Jesteśmy zespołem doświadczonych marketerów i handlowców. Lata pracy w różnych sektorach, często najbardziej konkurencyjnych, w których kluczem jest skuteczne i niedrogie pozyskiwanie klientów nauczyły nas, jak promować usługi i produkty, by cieszyły się zainteresowaniem klienta. Mamy bogate doświadczenie w marketingu i reklamie.

I właśnie tę widzę udostępniamy wszystkim tym, którzy chcieliby szybko i bez kosztów personalnych, dużych budżetów reklamowych oraz całej wiedzy marketingowej zdobywać klientów i mieć zapewniony zbyt. Traktujemy Twój biznes jak swój własny, dlatego wkładamy całe serce w wypracowanie trwałej przewagi konkurencyjnej Twojej firmy, a tym samym pozyskanie Tobie klientów.

Jeśli rozpoczniemy działania na rzecz kontrahenta to jesteśmy niemal pewni, że będą one skuteczne i opłacalne. W przypadku firm usługowych rozpoczynamy współpracę, tylko wiedząc, że będziemy w stanie pozyskać co najmniej 20 zapytań miesięcznie.

Za główny punkt współpracy biznesowej stawiamy sobie uczciwość: u nas nie ma niedomówień, ukrytych opłat, niejasnych zasad. Jeśli podejmujemy współpracę z wybranym klientem, to robimy wszystko, aby klient był w 100% usatysfakcjonowany.

Znamy rynek, dokładnie badamy branże, które obsługujemy. Zapewniamy wyłączność klienta w danej branży w jego miejscowości, dlatego starannie dobieramy firmy do obsługi, by móc wywiązać się z naszej obietnicy – sprowadzenia jak najwięcej klientów do Twojej firmy.

Najwięcej firm obsługujemy w sektorach:

  • transport, przeprowadzki, przewóz osób
  • remonty, wykończenia wnętrz, cyklinowanie
  • usługi elektryczne, usługi hydrauliczne
  • producenci mebli na wymiar
  • usługi finansowe: kredyty, ubezpieczenia

Zobacz, z kim obecnie najchętniej nawiążemy współpracę. Jeśli nie znalazłeś swojej branży, skontaktuj się z nami! Na pewno odpowiemy na Twoje zapytanie.

Nie czekaj, aż klient sam Cię odnajdzie.

Skorzystaj z naszej pomocy i zamów klienta już teraz!